دستيار |اخبار دستيار,اخبار نرم افزار,اخبار,وب

نرم افزار سامانه مودیان (صورتحساب الکترونیک)

1402/02/01

با توجه به الزام کلیه اشخاص حقوقی نسبت به اتصال به سامانه مودیان و صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی در این سامانه از ابتدای فروردین 1402، شرکت داده پرداز دستیار اقدام به افزودن نرم افزار صورتحساب الکترونیک منطبق با قوانین و دستور العمل های فنی اعلام شده توسط سازمان امور مالیاتی نموده است و مشتریان گرامی هم اکنون می توانند از این امکان جهت ارسال فاکتورهای فروش صادره به سامانه مودیان استفاده نمایند.


توسعه نرم افزارهای تحت وب

1401/02/01

شرکت داده پرداز همگام با تغییرات تکنولوژی و تغییرات زیرساختها و نیاز به اجرای سیستم ها بر بستر وب و اینترنت، اقدام به توسعه نرم افزارهای تحت وب نموده است و تا کنون نسخه ی وب بخش های مهمی از نرم افزارهای کاربردی این شرکت فعال شده است. نکته ی مهم در خصوص نسخ تحت وب داده پرداز دستیار این است که ساختار پایگاه داده و کنترل و ذخیره سازی اطلاعات در این نسخه ، کاملا مشابه با نسخه ی ویندوز می باشد و کاربران به صورت همزمان می توانند از نسخه ی وب یا ویندوز استفاده نمایند، این موضوع از آن جهت حایز اهمیت می باشد که معمولا شرکت های نرم افزاری برای ارائه نسخه های جدید وب اقدام به تغییرات در ساختار می نمایند و این موضوع باعث ایجاد خطاهای احتمالی و تست نشده برای کاربران و مشتریان می گردد، اما همانطور که در متن بالا اشاره شد، این موضوع در خصوص نسخه های تحت وب دستیار رعایت شده است و مشتریان یدون نگرانی از خطا و مشکل در نرم افزارهای جدید می توانند از امکانات نسخه ی وب بهره مند شوند.


فعال سازی سیستم تیکتینگ

1400/02/01

شرکت داده پرداز دستیار در راستای بهبود فرآیند خدمات پشتیبانی و شفاف سازی و قابلیت پیگیری درخواستهای ثبت شده از جانب مشتریان (توسط کاربر / مدیریت شرکت مشتری) اقدام به فعال سازی سیستم تیکتینگ نموده است، اکنون کاربران می توانند با مرجعه به قسمت پنل مشتریان در سایت ، اقدام به ثبت نام در سیستم تیکتینگ نموده و سپس درخواست های پشتیبانی خود را از این طریق ثبت نمایند و اطمینان داشته باشند که کارشناسان شرکت دستیار در اولین فرصت موارد ثبت شده را بررسی و اقدام خواهند نمود. همچنین کاربران و کارشناسان محترم می توانند با مراجعه به پنل مربوطه نسبت به پیگیری موارد ثبت شده اقدام نمایند و همچنین سوابق موارد ثبت شده ی قبلی را ملاحظه نمایند. همچنین مدیریت مجموعه می تواند با توجه به دسترسی خود، می تواند سوابق تمامی تیکت های ثبت شده توسط کارشناسان شرکت خودش را ملاحظه نماید.


نرم افزار موبایل

1396/03/03

واحد برنامه نویسی شرکت داده پرداز دستیار مفتخر است که اولین محصول موبایل دستیار با نام "دژداده" را بر روی پلتفرم اندروید تولید و عرضه کرده است. با عرضه این محصول شرکت داده پرداز دستیار آمادگی خود را جهت طراحی و تولید نرم افزارهای سفارشی تحت پلتفرم اندروید اعلام می نماید.


نرم افزار فروش تحت وب

1395/07/01

واحد برنامه نویسی شرکت داده پرداز دستیار مفتخر است که اولین محصول تحت وب دستیار را تولید و راه اندازی کرده است. با عرضه این محصول شرکت داده پرداز دستیار آمادگی خود را جهت طراحی و تولید نرم افزارهای سفارشی تحت وب اعلام می نماید.


 

شركت داده پرداز دستيار
توليد كننده سيستم هاي جامع مالي ، اداري و صنعتي

تهران ، جنت آباد مرکزي ، بلوار مخبری (35متری گلستان)
نرسیده به بلوار کبیری طامه (شاهين شمالي)
پلاك 232 ، ساختمان آمود ، طبقه 1، واحد 2

info@dastyar.com

021-4613 90 23
021-4613 92 75
021-4613 89 64

021-4613 91 52 مستقيم فروش

021-460 19 260 مالي

Copyright © dastyar.com